Dobrý remeselník svoju prácu plánuje... Rezervujte si voľný termín!

0908 522 518

info@kiwikupelne.sk

Po - Pia: 8:00 - 17:00

info@kiwikupelne.sk

Po - Pia: 8:00 - 17:00

Vstavaná skrinka ako súčasť steny kúpeľne

Na dotvorenie celku kúpeľne a pre praktický úložný priestor navrhujeme a vyrábame vstavanú skrinku na mieru. Skrinka pôsobí ako súčasť jednej roviny steny kúpeľne a nie ako dodatočne namontovaný diel, ktorý zasahuje do priestoru. Tieto skrinky častokrát robíme v kombinácií s podomietkovou nádržkou pre závesnú WC misu alebo v prirodzene a tiež zámerne vytváraných nikách kúpeľne. Skrinka môze byť buď celá uzatvorená ako i kombinovaná s policami alebo nikou.

Stena kúpeľne v jednej rovine v kombinácií s podomietkovou nádržkou pre závesnú WC misu, s uzatvorenou skrinkou a nikou. Ukážka zatvorených skriniek.
Stena kúpeľne v jednej rovine v kombinácií s podomietkovou nádržkou pre závesnú WC misu, s uzatvorenou skrinkou a nikou. Ukážka otvorených skriniek.

Výroba vstavanej skrinky je buď realizovaná kompletne firmou Kiwi Kúpeľne alebo externou stolárskou firmou, ktorá vo väčšine prípadov vyrába aj ďalší kúpeľňový nábytok na mieru. V prípade výroby kúpeľňového nábytku externou firmou dochádza k detailnej spolupráci a zladení potrebných požiadaviek (detailné výrobné výkresy a špecifikácie funkcie nábytku) všetkých troch stran – zákazník, externá stolárka firma a Kiwi Kúpeľne.

O cca 5 cm odsadená uzatvorená skrinka nad podomietkovou nádržkou pre závesnú WC misu. Po otvorení skrinky je prístup k uložnému priestoru a tiež servisný prístup k potrubnému ventilátoru na odsávanie zápachu z WC misy. Dynamická ukážka otvárania skrinky.
Vstavaná uzatvorená skrinka v kúpeľni.
BQ5A0959

Ján Žigraj

Spoznajte naše práce v referenciách

Zvonárska, Košice

Firma Kiwi Kúpeľne realizovala kompletnú modernizáciu kúpeľne v štýle Art Deco. Postupovali sme na základe vizualizačných podkladov od architekta a presne odkonzultovanej predstavy zákazníka.

Suchodolinská, Košice

Tím firmy Kiwi Kúpeľne realizoval kompletné dokončenie priestranného holobytu s dvomi kúpeľnami. Postupovali sme podľa vizualizačných a realizačných podkladov architekta v súlade s predstavou zákazníka. Realizáciu kúpeľní a interiéru sme koordinovali so stolármi.

Inovecká, Košice (Nová Terasa 3)

Firma Kiwi Kúpeľne realizovala kompletné dokončenie holobytu s dvomi kúpeľnami. Postupovali sme na základe vizualizačných podkladov interiérového štúdia a presne vyšpecifikovanej predstavy zákazníka. Náročnosť konštrukcie bytu a detailné požiadavky zákazníka si pre dobrý výsledok vyžiadali veľa konzultačného času.

Mohlo by Vás Zaujímať

Na príkladoch z praxe Vám priblížime náš prístup k práci. Na začiatku každej našej činnosti je zvládnutie remesla, pracovného postupu.

Rozoberateľná stena stúpačky

Rozoberateľné steny stúpačky prinášajú jednoduchý, rýchly, bezprašný a bezhlučný prístup k inštaláciám v stúpacích rozvodoch viacpodlažných budov.

Vstavaná skrinka ako súčasť steny kúpeľne

Na dotvorenie celku kúpeľne a pre praktický úložný priestor navrhujeme a vyrábame vstavanú skrinku na mieru. Skrinka pôsobí ako súčasť jednej roviny steny kúpeľne a nie ako dodatočne namontovaný diel, ktorý zasahuje do priestoru.

Montáž osvetlenia

Integer eu neque ornare, mollis nisl sed, viverra erat. Nulla interdum auctor ipsum quis cursus. Sed odio nisi, gravida vel diam sit amet, scelerisque dignissim neque. Phasellus imperdiet augue arcu, sit amet feugiat urna maximus quis. In lectus lacus, imperdiet at metus vel, bibendum laoreet lorem. Donec hendrerit.

Obkladanie veľko-rozmerným obkladom

Vivamus id elit fermentum, placerat nunc non, rhoncus odio. Suspendisse tristique sem at rhoncus laoreet. Fusce scelerisque tempus felis commodo eleifend. Phasellus posuere nulla ut odio euismod, in congue magna tristique.

Ukončovanie silikónom

Curabitur vehicula dui justo. Nullam blandit efficitur mauris, et fringilla lacus dignissim nec. Aenean dictum et ipsum vitae vehicula. Aliquam erat volutpat. Nunc vel lectus sodales dolor accumsan commodo id quis nulla. Vivamus id elit fermentum, placerat nunc non, rhoncus odio. Suspendisse tristique sem at rhoncus laoreet. Fusce scelerisque tempus felis commodo eleifend.